تاریخچه شرکت نورپردازی آر جی ئی | RGE

شرکت RGE در سال 1997 میلادی ( 1374 شمسی ) در کشور امارات متحده عربی ( دبی ) با موضوع فعالیت طراحی ، اجرای نورپردازی تاسیس گردید.

با توجه به روند رو به رشد صنعت ساختمان سازی در این کشور و سایر کشورهای مجاور آن، RGE به سرعت فعالیت خود را بسط و گسترش داد.

طراحی و اجرای بیش از 5300 پروژه در ایران در مدت 22 سال و 320 پروژه در کشور های خاورمیانه ( امارات ، بحرین ، عربستان صعودی ، کویت ،  پاکستان ، عمان ، عراق و سودان ) شرکت RGE را به گسترده ترین شبکه نورپردازی در خاورمیانه مبدل نموده است.

شرکت RGE در پروژه های بین المللی افتخار این را دارد که با معتبرترین شرکتهای معماری ، ساختمانی جهان همکاری داشته باشد و از این همکاری بیشترین تجربه اندوزی را کسب نماید که ارائه خدمات طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی  در بالاترین سطح استانداردهای جهانی از آن جمله است.

برخی از پروژه های نورپردازی شده توسط شرکت RGE  در 4 سال متوالی 2015 الی 2018 درمعتبرترین  مسابقات نورپردازی جهانی کاندید بهترین نورپردازی شده است که این نشان از توان بالای این شرکت در خلاقیت و نوآوری و ارائه ایده های نورپردازی ناب، در  طراحی های آن دارد.