تاریخچه شرکت نورپردازی آر جی ئی | RGE

شرکت RGE در سال 1997 میلادی ( 1374 شمسی ) در کشور امارات متحده عربی ( دبی ) با موضوع فعالیت طراحی ، اجرای نورپردازی تاسیس گردید.

با توجه به روند رو به رشد صنعت ساختمان سازی در این کشور و سایر کشورهای مجاور آن، RGE به سرعت فعالیت خود را بسط و گسترش داد.

طراحی و اجرای بیش از 3300 پروژه در ایران در مدت 20 سال و 320 پروژه در کشور های خاورمیانه ( امارات ، بحرین ، عربستان صعودی ، کویت ،  پاکستان ، عمان ، عراق و سودان ) شرکت RGE را به گسترده ترین شبکه نورپردازی در آسیا  مبدل نموده است.

شرکت RGE در پروژه های بین المللی افتخار این را دارد که با معتبرترین شرکتهای معماری ، ساختمانی جهان همکاری داشته باشد و از این همکاری بیشترین تجربه اندوزی را کسب نماید که ارائه خدمات طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی  در بالاترین سطح استانداردهای جهانی از آن جمله است.

بر خلاف بسیاری از شرکتها که در زمینه های روشنایی و نورپردازی تواما فعالیت دارند و نیز در کنار آن به توزیع و فروش ادوات نیز اقدام  می کنند، RGE از بدو تاسیس تنها در حوزه طراحی و اجرای نورپردازی نمای بیرونی (Facade) و فضای سبز (Landscape) فعالیت دارد.

 در این شرکت واحد های طراحی، برآورد، برق، الکترونیک، طراحی سه بعدی  (3D Simulation )، آزمایشگاه نور، معماری، نقشه کشی، نظارت بر  اجراء و گروه اجرایی که در نوع خود بهترین می باشند در قالب یک کار گروه حرفه ای،  پروسه طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی را به  بهترین شکل خود میسر می سازند.

یکی از ویژگیهای ممتاز شرکت RGE ، ارائه طرح های منحصر به فرد و خلاقانه از سوی این شرکت می باشد که همواره آن را از سایرین کاملا متمایز می سازد.

خلق ایده های بکر و بهره گیری از ادوات خاص (برای پروژه های ویژه) که بسیاری از این ادوات در واحد طراحی آزمایشگاه نور این شرکت طراحی شده و در معتبرترین کمپانی های تولید کننده ادوات نوری تولید می شود، موجب می گردد که پروژه های RGE همواره خاص و بی نظیر باشد.

از همین روست که RGE طراحی و اجرای بزرگترین و بهترین پروژه های نورپردازی شده در منطقه خاورمیانه را در کارنامه درخشان خود دارد.

مجموعه این توانایی ها موجب گردید که RGE  به موفقیت های  بزرگ و کم نظیری دست یابد که موارد ذیل از آن جمله اند:

1-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی جهان (سه پروژه) از سوی darc awards  (اسکار نورپردازی) در سال 2016.

2-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی جهان در سه بخشLighting Concept ,Landscape Scheme  Exterior Scheme از سوی darc awards (اسکار نورپردازی) در سال 2015.

3-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی خاورمیانه از سوی  Light Middle East Awards  در سال 2015 .

4-نورپرداز برگزیده خاورمیانه در سال 2008 از سوی  MELDA
Awards)  Middle East   Lighting  Design ( و دارنده نشان “Highly Commended”

5-کسب رتبه نخست در مسابقات نورپردازی ایران در سال 1392 در بخش نورپردازی خارجی از سوی ILDC.

6-نورپرداز برگزیده جهت طراحی بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده خاورمیانه " World of Adventure " در دبی از میان بیش از هفت شرکت بزرگ طراحی نورپردازی جهان.

7- تنها شرکت ایرانی عضو انجمن بین المللی طراحان نورپردازی IALD آمریکا

 (INTERNATIONAL ASSOCIATION OF LIGHTING DESIGNERS) “معتبرترین انجمن نورپردازی جهان”.

8-تنها شرکت ایرانی دارنده ISO 9001:2008 در حوزه طراحی, مشاوره و اجرای نورپردازی حرفه ای.